SBCP-11HY150H
MFR.Part #
SBCP-11HY150H
JLCPCB Part #
C5904822
Package
Plugin,D=12.5mm
Description
15uH 2.8A 50mΩ 7.9A ±20% Plugin,D=12.5mm Power Inductors ROHS