ALF20G221EB450
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALF20G221EB450
JLCPCB Part #
C1610980
Package
Plugin,D40xL30mm
Description
220uF 30mm 40mm 450V ±20% 插件,D40xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS