FCCR10251ABPA
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
FCCR10251ABPA
JLCPCB Part #
C3166230
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 24V 250mA 35A 0402 Disposable fuses ROHS