MCB1005B152DBP
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
MCB1005B152DBP
JLCPCB Part #
C964132
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5kΩ@100MHz 1.5Ω 150mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS