MCB1005H750FBP
Extended
Manufacturer
INPAQ
MFR.Part #
MCB1005H750FBP
JLCPCB Part #
C964128
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 300mA 400mΩ 75Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS