FS23DS0420-H10.2-P1.25-L60
MFR.Part #
FS23DS0420-H10.2-P1.25-L60
Description
-20℃~+50℃ 10% 10.2mm 2W 450Hz 450Hz~20kHz 4Ω 82dB Electromagnetic - Speakers ROHS