FS57DS0420-H11.5
Extended
Manufacturer
FUET
MFR.Part #
FS57DS0420-H11.5
Description
-20℃~+50℃ 10% 11.7mm 2W 380Hz 380Hz~20kHz 4Ω 57mm 93dB - Speakers ROHS