FC-LSFW4532-510S
Extended
Manufacturer
FANGCHENG
MFR.Part #
FC-LSFW4532-510S
JLCPCB Part #
C41416887
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
10MΩ 1Ω 2 2.8kΩ@10MHz 230mA 50V 51uH@100kHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS