PIS2D18HP-4R7M-T
MFR.Part #
PIS2D18HP-4R7M-T
JLCPCB Part #
C251723
Description
152mΩ 1A 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS