HSC1206-33NJ-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
HSC1206-33NJ-T
JLCPCB Part #
C251891
Package
1206
Description
140mΩ 1A 33nH Unshielded Inductor ±5% 1206 Power Inductors ROHS