HSC0805-1R5J-T
MFR.Part #
HSC0805-1R5J-T
JLCPCB Part #
C251850
Description
1.5uH 120MHz 16@7.9MHz 170mA 2.5Ω ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS