HSC0805-43NJ-T
MFR.Part #
HSC0805-43NJ-T
JLCPCB Part #
C251828
Description
1.65GHz 340mΩ 43nH 500mA 60@500MHz ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS