HSC0805-36NJ-T
MFR.Part #
HSC0805-36NJ-T
JLCPCB Part #
C251865
Description
1.7GHz 270mΩ 36nH 500mA 55@500MHz ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS