WKA508A-02P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
WKA508A-02P
JLCPCB Part #
C17277861
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 2 2P 300V 5.08mm Gray Through Hole Plugin,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS