ECH762RR-06P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
ECH762RR-06P
JLCPCB Part #
C5726844
Package
Plugin
Description
-40℃~+120℃ 1 1x6P 300V 40A 6 6P 7.62mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS