EESK381V-02P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
EESK381V-02P
JLCPCB Part #
C7182727
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
1 12A 2 3.81mm 300V Green Through Hole 插件,P=3.81mm Screw Terminal Blocks ROHS