ESK635V-02P
Extended
Manufacturer
Dinkle
MFR.Part #
ESK635V-02P
JLCPCB Part #
C5736193
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
1 2 300V 30A 6.35mm Green Through Hole Plugin,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS