CC1H500KA1FDSL4B10MF
Extended
Manufacturer
Dersonic
MFR.Part #
CC1H500KA1FDSL4B10MF
JLCPCB Part #
C254105
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.2mm 2.54mm 4.7mm 50V 50pF SL ±10% 插件,P=2.54mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS