WBA1008D301PT-F-HF
MFR.Part #
WBA1008D301PT-F-HF
JLCPCB Part #
C22463737
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 200mΩ 300Ω@100MHz 400mA 50V 1008 Common Mode Filters ROHS