SFE5020B-470M-F-HF
MFR.Part #
SFE5020B-470M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464114
Package
SMD,5x5mm
Description
47uH 541mΩ 840mA 840mA ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS