WBA1812D102PT-G-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
WBA1812D102PT-G-HF
JLCPCB Part #
C2976955
Package
1812
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 180mΩ 1kΩ@100MHz 2 50V 800mA 1812 Common Mode Filters ROHS