SFE4030A-1R5N-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-1R5N-F-HF
JLCPCB Part #
C22464068
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 26mΩ 3.34A 4.84A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS