SFE4030A-2R2M-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-2R2M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464070
Package
SMD,4x4mm
Description
2.2uH 2.95A 39mΩ 4.9A ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS