CZRUR3V9B-HF
MFR.Part #
CZRUR3V9B-HF
JLCPCB Part #
C7450936
Description
-55℃~+125℃ 1 Independent 10uA@1V 150mW 2.4kΩ 3.8V~4V 3.9V 90Ω SOD-523F Zener Diodes ROHS