ATV50C141JB-HF
MFR.Part #
ATV50C141JB-HF
JLCPCB Part #
C2447978
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 140V 155V 226.8V 22A 5kW TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS