ATV02W510B-HF
MFR.Part #
ATV02W510B-HF
JLCPCB Part #
C3715125
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+150℃ 1uA 2.43A 200W 51V 56.7V 82.4V Bidirectional TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS