A5KP51A-G
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
A5KP51A-G
JLCPCB Part #
C2625005
Package
R-6
Description
-55℃~+150℃ 2uA 51V 56.7V 5kW 60.68A 82.4V TVS R-6 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS