TV02W400B-HF
MFR.Part #
TV02W400B-HF
JLCPCB Part #
C3707432
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200W 3.1A 40V 44.4V 64.5V Bidirectional TVS SOD-123 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS