PQM3-D48-S15-M-TR
Extended
Manufacturer
CUI
MFR.Part #
PQM3-D48-S15-M-TR
JLCPCB Part #
C5829641
Package
SMD-6P,23.9x13.7mm
Description
1 1.5kV 15V 200mA 36V~75V 3W 80% Short Circuit Protection、Automatic fault recovery、Light-load high efficiency mode SMD-6P,23.9x13.7mm Isolated Power Modules ROHS