SMBJ58A/TR13
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMBJ58A/TR13
JLCPCB Part #
C309973
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 58V 6.5A 600W 64.4V 93.6V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS