30KPA78CA/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
30KPA78CA/B
JLCPCB Part #
C522491
Description
129V 234.9A 2uA 30kW@10/1000us 78V 87.1V Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS