SMAJ20CA-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ20CA-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523220
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 12.3A 1uA 20V 22.2V 32.4V 400W@10/1000us Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS