SMAJ43A-AT/TR7
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
SMAJ43A-AT/TR7
JLCPCB Part #
C523236
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 43V 47.8V 5.8A 69.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS