2200HT-681-V-RC
MFR.Part #
2200HT-681-V-RC
JLCPCB Part #
C1335641
Package
Plugin,D=1mm
Description
2.6A 270mΩ 680uH ±15% 插件,D=1mm Power Inductors ROHS