4612X-101-272LF
MFR.Part #
4612X-101-272LF
JLCPCB Part #
C6070580
Package
SIP-12
Description
11 12 2.7kΩ 200mW ±100ppm/℃ ±2% SIP-12 Resistor Networks, Arrays ROHS