PTHF25-50H
MFR.Part #
PTHF25-50H
JLCPCB Part #
C17470886
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
20mΩ 25uH 3.6A 5.2A ±10% 插件,D=15.9mm Power Inductors