HF1008R-821K
MFR.Part #
HF1008R-821K
JLCPCB Part #
C17553255
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
273mA 2Ω 820nH ±10% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS