P3519R-182J
MFR.Part #
P3519R-182J
JLCPCB Part #
C5706044
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.8uH 2.59A 3.22A 44mΩ ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS