P3519R-181J
MFR.Part #
P3519R-181J
JLCPCB Part #
C17321240
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
10.18A 10mΩ 180nH 4.62A ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS