SPZ0JM331E06C30R
MFR.Part #
SPZ0JM331E06C30R
JLCPCB Part #
C106477
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 2000hrs@105℃ 330uF 6.3V 6.3mm 6mm ±20% 插件,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS