ERS1VM221G12OT
MFR.Part #
ERS1VM221G12OT
JLCPCB Part #
C401595
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
10mm 12mm 220uF 35V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS