SVF1CM271F9RE00REX22
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SVF1CM271F9RE00REX22
JLCPCB Part #
C5762675
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 2.5A@100kHz 270uF 27mΩ 3000hrs@105℃ 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS