EWH2DM330G20OT
MFR.Part #
EWH2DM330G20OT
JLCPCB Part #
C2832314
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 2000hrs@105℃ 200V 20mm 33uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS