ERJ1KM100D11C33T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERJ1KM100D11C33T
JLCPCB Part #
C721181
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10uF 11mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS