SVZ1AM121E06E00RAXXX
MFR.Part #
SVZ1AM121E06E00RAXXX
JLCPCB Part #
C7325657
Package
SMD,D6.3xL6.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 120uF 2.7A@100kHz 2000hrs@105℃ 30mΩ 6.3mm 6.5mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS