EGD2WM150W20OT
MFR.Part #
EGD2WM150W20OT
JLCPCB Part #
C106331
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 15uF 20mm 332mA@100kHz 450V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS