F0603FF5000V032TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
F0603FF5000V032TM
JLCPCB Part #
C310937
Description
-55℃~+150℃ 0.3mm 0.8mm 1.6mm 2.62 32V 35A 5A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS