F1206SB3500V032TM
MFR.Part #
F1206SB3500V032TM
JLCPCB Part #
C311001
Description
-55℃~+150℃ 0.97mm 1.6 1.6mm 3.2mm 3.5A 32V 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS