F1206FA1750V063TM
Extended
Manufacturer
AEM
MFR.Part #
F1206FA1750V063TM
JLCPCB Part #
C310959
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 0.045 1.6mm 1.75A 3.2mm 50A 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS