F1206SB3000V032TM
MFR.Part #
F1206SB3000V032TM
JLCPCB Part #
C311000
Description
-55℃~+150℃ 0.97mm 1.2 1.6mm 3.2mm 32V 3A 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS